Lori Hoxha tregon makinat super luksoze, Ilda Bejleri ka diçka për t’i thënë

Postuar: 15/05/2018 - 12:26

Lori Hoxha është një nga femrat më të lakuara në rrjetet sociale. 

Postimet e saj të njëpasnjëshme zgjojnë menjëherë reagime pasi nxjerrin në pah jetën luksoze që ajo bën.

Ndër postimet më të fundit të Lorit, u shfaqën disa super makina që ajo ka nën zotërim. Por ky postim ka tërhequr dhe vëmendjen e moderatores sportive Ilda Bejleri.

‘Je kaq sexyyy’ ka shkruar Ilda në postimin e Lorit. Por edhe Ilda nuk mbetet pas.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dren Abazi është ndër këngëtarët shqiptarë mjaft të pëlqyer nga vajzat.

   Rihanna gjithmonë i ka përqafuar rrënjët e saj në Barbados dhe tashmë ajo ka një titull të ri në vendin e saj.

   Rita Ora ka publikuar me videoklip këngën e re "Let you love me".

   Bebe Rexha shfaqet shumë elegante në rrugët e Parisit.

Këngëtarja e njohur nga Durrësi Zaimina Vasjari, para disa muajsh përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë.

DJ Sardi është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.

Një vit pasi u pushua nga puna pranë Agjensisë Kombëtare të Burimeve Natyrore, këngëtari Klajdi Musabelliu e gjen veten në Itali, pikëris

Këngëtarja Elhaida Dani do të sjellë së shpejti një këngë të re në bashkëpunim me këngëtarin australian, Nathaniel.

Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian ka vendosur që të paralajmërojë të gjithë meshkujt që përmendin gruan e tij.