Luana dhe Lori komentojnë te Kim Kardashian: Sa të kopjon kjo!

Postuar: 12/10/2017 - 11:12

Lori Hoxha dhe Luana Vjollca komentojnë në profilin e “Instagram”-it të Kim Kardashian, pak pasi ajo postoi në llogarinë e saj një foto me tre trëndafila të kuq flakë.

Sa të kopjon dhe kjo!”- i thotë Luana Lorit përmes një komenti në foton e Kim. Kjo, pasi 2 orë para Kim-it, ishte Lori ajo që postoi në llogarinë  e saj një foto me buqeta lulesh gjigande, si dhuratë në prag ditëlindjeje.

Por ajo ç’ka ra në sy mes komenteve të shumta ishte komenti i moderatores, Luana Vjollca, e cila i tregon Lori Hoxhës, se Kim është një kopjace që bën gjithçka bëjnë ato.

Ndërsa Lori ia ka kthyer me të qeshura.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Aktorja e famshme amerikane Renee Zellweger rikthehet pas 24 vitesh në një seri televizive.

Në puntatën e djeshme tek “Sekretet e Portokallisë” moderatorja e dashur për publikun Xhemi Shehu, na ka treguar se e dashuron punën e sa

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka udhëtuar drejt Skocisë së fundmi dhe ka ndarë me të gjithë ndjekësit, disa nga eksperiencat e saj.

Ka nisur me nota humori intervista mes aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnja në studion verore të ABC News dhe gazetarit Eni Shehu.

Reperi shqiptar Stresi ka qenë mbrëmjen e kaluar i pranishëm në dasmën e vajzës së deputetit të LSI-së, Agron Çela.

Gazetarja dhe spikerja e ‘Abc News’, Viol Xhafaj, duket se pas 8 vitesh ka vendosur të largohet nga televizioni ku u rrit profesionalisht

Vetëm pak ditë më parë modelja e famshme Cara Delevingne është kapur mat me të dashurën e re.

Vetëm pak ditë më parë, një nga trashëgimtaret e Top Channel-it, Sara Hoxha, u lidh në martesë me moderatorin Ledion Liço.

Aktorja e famshme botërore, me prejardhje shqiptare, Eliza Dushku, mbrëmë është martuar në një ceremoni private.

Pas emërimit në postin e rëndësishëm si sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ish-deputetja e Partisë Demokratik