Luana e thotë hapur, motra më e mirë për të nuk është Marina, por...

Postuar: 13/09/2017 - 18:42

Luana dhe Marina Vjollca janë shquar gjithnjë si shembulli perfekt i motrave dhe kjo i ka bërë shumë të dashura për publikun, por mesa duket për Luanën, Marina nuk është motra më e mirë.

Luana e ka thënë hapur me një komenti të sajin se motra më e mirë për të është Lira, motra e tyre e madhe.

“Motra më e mirë”, shkruan Luana në foton e postuar nga Lira ku shfaqen të dyja në dasmën e Marinës.

Kujtojmë që ato janë 4 motra, e Luana është më e përkëdhelura si vajzë e fundit e Vjollcave!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Babai i dukeshës Meghan Markle, Thomas Markle ka thënë se ka frikë se dukesha e Sussex-it është 'e tmerruar' në rolin e saj të ri dhe

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të performojë në finalen e Kupës së Botës Rusi 2018 shoqëruar nga Will Smith dhe Nicky Jam.

Në puntatën e fundit të "Thumb" për këtë sezon ka qenë e ftuar Filloreta Raçi, e cila ka treguar detaje të reja nga jeta personale dhe pr

Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një 'luftë' mes reperëve të cilët i dedikojnë 'disse' të shumta njëri-tjetrit, dhe një nga konflik

Aktorja e serialit mjaft të ndjekur në Shqipëri "Sulltani i madhërishëm", Meryem Uzerli, teksa po kalon disa ditë pushimi në Kroaci, ka n

Pas një sezoni të ngarkuar me punë, Luana Vjollca i ka lejuar vetes disa ditë pushime.

   Është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë Rike Roçi e tregon në cdo dalje.

   Bebe Rexha ka vendosur të flasë hapur për peshën e saj.

   E ftuar në “Top Arena” në Top Channel, Bora Zemani, bukuroshja, e cila prej disa vitesh është pjesë e “Digitalb”, përveçse foli për fu

FIFA ka organizuar sot një konferencë për shtyp me 3 këngëtarët që do performojnë në Moskë në finalen e Botërorit.