Luana Vjollca superiore ndaj të gjithave, falënderon mamin për pamjen e saj

Postuar: 25/05/2018 - 11:40

Moderatorja Luana Vjollca gjithmonë është komentuar në media për pamjen e saj si dhe ndryshimin që ka kaluar me kohën.

Në mesin e adhuruesve nuk kanë munguar dhe sulmuesit që e akuzojnë për ekzagjerim të formave trupore.

Megjithatë Luana ka treguar se falë mamit ajo ka lëkurën më të mirë në botë duke sfiduar kështu dhe motrat e saj.  

"Faleminderit Mam për lëkurën më të mirë në botë. Të Dua", ka shkruar Luana në postimin e saj. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rihanna gjithmonë i ka përqafuar rrënjët e saj në Barbados dhe tashmë ajo ka një titull të ri në vendin e saj.

   Rita Ora ka publikuar me videoklip këngën e re "Let you love me".

   Bebe Rexha shfaqet shumë elegante në rrugët e Parisit.

Këngëtarja e njohur nga Durrësi Zaimina Vasjari, para disa muajsh përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë.

DJ Sardi është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.

Një vit pasi u pushua nga puna pranë Agjensisë Kombëtare të Burimeve Natyrore, këngëtari Klajdi Musabelliu e gjen veten në Itali, pikëris

Këngëtarja Elhaida Dani do të sjellë së shpejti një këngë të re në bashkëpunim me këngëtarin australian, Nathaniel.

Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian ka vendosur që të paralajmërojë të gjithë meshkujt që përmendin gruan e tij.

   Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka një njoftim të rëndësishëm për ndjekësit e saj.