Luana Vjollca zbulon këngëtarin me të cilin ka bashkëpunuar (FOTO)

04/05/2019 - 11:24

Luana Vjollca nuk ka ndërmend të ndahet nga muzika. Edhe pse shpesh e kritikojnë, Luana vazhdon rrugën e saj, duke sjellë këngë të reja. Disa ditë më parë, Luana Vjollca lajmëroi ndjekësit e saj me një foto se së shpejti do të sillte një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për një bashkëpunim, të cilin moderatorja shqiptare kishte vendosur ta mbante sekret dhe për pak kohë.

Mirëpo ditën e djeshme Luana përmes një postimi në "Instagram" tregoi se bashkëpunimin e radhës do e sjellë me këngëtarin Ramadan Krasniqin.

Këtë të shtunë do të keni mundësinë ta dëgjoni këngën e re të Luanës dhe Danit, titulluar “Sonte”.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së parë

Sot me mijëra fëmijë në gjithë Shqipërinë u ulën për herë të parë në bankat e shkollës e të tjerë u rikthyen pas disa muajsh pushime.

Ditën e sotme ka nisur sezoni i ri mësimor dhe të shumtë janë vogëlushët që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Në shtator jo vetëm nxënësit përgatiten për fillimin e shkollës por edhe njerëzit e ekrtanit për startimin e sezonit të ri televiziv.

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm p

Princi Harry feston sot më 15 shtator 35-vjetorin e lindjes.

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku.

Ish-deputetja Grida Duma së fundmi ka qenë e ftuar në "Pop Culture", ku rrëfeu disa detaje për veten që më herët nuk i kishte thënë në pu

Ditën e djeshme moderatorja, Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi u kurorëzuan me martesë në një resort luksoz të qytetit të Durrësit.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.