“Lumturia është te gjërat e vogla”, zbulohet çifti më i ri i showbiz-it shqiptar

08/10/2018 - 12:01

Prej kohësh është përfolur për një lidhje mes fituesit të parë të “Masterchef Albania”, Alfio Rrotani me moderatoren e njohur Fatma Methasani.

Këtë lidhje e zyrtarizoi një ditë më parë Alfio, nëpërmjet një fotografie të publikuar në profilin e tij në “Instagram”.

Shefi i kuzhinës publikoi një foto ku shfaqej krah partneres së tij, teksa të dy mbanin gota me shampanjë në dorë.

“Po, po e po, lumturia është tek gjërat e vogla”, shkruan Alfio në postimin ku mori qindra komente urimi nga ndjekësit e tij.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocio

Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së parë

Sot me mijëra fëmijë në gjithë Shqipërinë u ulën për herë të parë në bankat e shkollës e të tjerë u rikthyen pas disa muajsh pushime.

Ditën e sotme ka nisur sezoni i ri mësimor dhe të shumtë janë vogëlushët që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Në shtator jo vetëm nxënësit përgatiten për fillimin e shkollës por edhe njerëzit e ekrtanit për startimin e sezonit të ri televiziv.

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm p

Princi Harry feston sot më 15 shtator 35-vjetorin e lindjes.

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku.

Ish-deputetja Grida Duma së fundmi ka qenë e ftuar në "Pop Culture", ku rrëfeu disa detaje për veten që më herët nuk i kishte thënë në pu