Madonna akuzon Lady Gaga-n për kopjim

05/12/2018 - 20:04

Lady Gaga dhe Madonna nuk kanë një marrëdhënie të mirë prej kohësh. Pas një periudhe relativisht të qetë, duket se janë nxehur sërish gjakrat mes dy këngëtareve. Së fundmi, Madonna ka akuzuar indirekt, Lady Gaga-n se i ka vjedhur një nga shprehjet e saj më të famshme. Drama mes tyre filloi në kohën kur në rrjete sociale po shpërndahej me shpejtësi një video e Gagas. Në video këngëtarja shprehej:

“Mund të jenë 100 njerëz në një dhomë dhe 99 prej tyre nuk të besojnë, por rëndësi ka vetëm njëri, sepse ndryshon gjithë jetën tënde”.

Megjithatë siç duket kjo shprehje është e njëjtë me atë që Madonna ka thënë në vitet ‘80. Këngëtarja ka publikuar në ‘Instagram’ videon në të cilën dëgjohej duke thënë:

“Nëse ka 100 njerëz në një dhomë dhe 99 thonë se të pëlqyen, unë kujtoj personin e vetëm që nuk më pëlqeu”.

Më pas, në një postim tjetër në rrjete sociale, Madonna shkruante: “Mos u merr me mua”, duke u pasuar nga komente të shumta të fansave të saj dhe të Lady Gagas.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vetëm pak ditë më parë zëdhënësit e këngëtares Adele kanë publikuar lajmin se ajo dhe bashkëshorti i saj Simon Konecki janë ndarë pas 8 v

Kantautori shqiptar Ermal Meta do të shkëputet muzika dhe do t’i japë vetes një pushim të gjatë 2-vjeçar.

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku e ftuar në studion e lajmeve në News24, ka zbuluar gjininë e fëmijës që pret të sjellë

Pas komenteve negative lidhur me aftësinë e saj prindërore, këngëtarja e famshme, Pink ka marrë një vendim drastik!

Lei Kraja është padyshim një nga prezantueset më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në media.

Pasditen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Rudina” Drejtori i Programacionit të “TV Klan”, Albert Dumani.

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të ditur Drejtori i Programacionit të “TV Klan

Fansat kanë sulmuar me komente Kylie Jenner në një nga fotot e fundit që ajo ka postuar në Instagram pasi ka dështuar haptazi me Photosho

Më 19 prill, Nora dhe Era Istrefi publikuan bashkëpunimin e parë i cili është pritur mjaft mirë nga publiku.