Majku bëhet baba? Ish e dashura sjell në jetë fëmijën (FOTO)

Postuar: 19/05/2017 - 15:52

Ish e dashura e Majk, Majlinda Zeka më fund ka sjellë në jetë djalin e saj. Lajmin për ardhjen në jetë të djalit të saj e ka bërë vetë Majlinda përmes një postimi në Instagram. 23-vjeçarja ka postuar foto të djalit të porsalindur, ku bashkangjitur fotos shkruan se çdo sakrificë që ajo ka bërë për të ia vlen. Ajo ka zbuluar edhe emrin e djalit të saj, të cilin ka vendosur ta quajë Roan.

“Çdo sakrificë për ty ia vlen! Mirë se erdhe në jetë Roan. Falemnderit Allah”,- ky është postimi i Majlindës në Instagram.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Princi i Anglisë, WIlliam është rikthyer pas në kohë duke folur për vdekjen e nënës së tij në intervistën më prekëse të dhënë ndonjëherë,

Aktori i njohur Artan Imami nuk është në grupin e personazheve që ka dëshirë të promovojë në media ҫdo projekt të ri në teatër, por edhe

Sot është nata finale e spektaklit ‘Your face sounds familiar’. 

Prej disa muajsh, kantautori i njohur Flori Mumajesi ka qenë kryefjala e mediave pas “ndarjes” artistike me Elvana Gjatën.

Rihanna duket se kohët e fundit ka marrë disa kile të tepërta.

E diela ishte një ditë e ngrohtë gjatë së cilës shumë durrsakë i janë drejtuar plazhit.

Ajo është një nga vajzat më të pasura në Shqipëri dhe si pasojë edhe një ndër më të komentuarat, jo vetëm për pasurinë, por edhe për pamj

Këngëtarja Manjola Nallbani mesa duket qenka një shefe e vërtetë në kuzhinë, aq shumë i pëlqejnë gatimet e saj të shoqit, saqë ky i fundi

Dihet tashmë prej kohësh, që ai është një ndër artistët më të mirëpaguar në trevat shqipfolëse, me një pasuri të konsiderueshme, që e vë

Në Kosovë është zhvilluar një dasmë madhështore e cila ka bërë bashkë emra të njohur të politikës dhe artit.