Majlinda Bregu dhe Romana Vlahutin kapen “mat” në Durrës (FOTO)

Postuar: 16/07/2017 - 10:34

Miqësia mes të dyjave është e njohur tashmë për publikun. Pasi janë fotografuar sëbashku në restorantin e peshkut në Tiranë, Majlinda Bregu është kapur sërish mat nën shoqërinë e ambasadores së BE-së, Romana Vlahutin.

Fotot e të dyjave janë shkrepur këtë të shtunë tek vilat qeveritare në Durrës. Dy zonjat janë ulur në tavolinë dhe bisedojnë për qejfin e tyre.

Kujtojmë që Bregu aktualisht mban postin e kryetares së Këshillit Kombëtar të Integrimit dhe shpesh herë ka qenë një zë i fortë në kërkesat e saj për përmbushjen e kritereve nga Shqipëria për integrimin e vendit tonë në BE. Të jetë edhe ky takim pune?

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Marina Vjollca duket se do t'i thotë lamtumirë televizionit "Top Channel".

Gazetarja e njohur Ilva Tare ia ka dalë mbanë ta mbajë të bijën larg syrit të publikut për 2 vjet me radhë.  

Dy persona humbën jetën, ndërsa 120 të tjerë u plagosën gjatë tërmetit që ra mbrëmjen e djeshme në ishullin Kos, në Greqi.

Prej ditësh tashmë aktorët e “Portokallisë” vijojnë turin në qytete të ndryshme të vendit duke dhuruar performancat e tyre.

E ndërsa Maldivet të konsideruara si ‘parajsa mbi tokë’ janë kthyer në destinacionin e preferuar të pushimeve për VIP-at, Alketa Vejsiu k

Me nisjen e sezonit të ri televiziv në shtator, pas muajve të verës, pritet të ndezë motorët edhe edicioni i katërt i spektaklit “Dance W

Prej vitesh me radhë kemi dëgjuar shpesh për vetëvrasjen e shumë prej yjeve të botës muzikore.

Aktorja sexy nga Durrësi Olta Gixhari, si pjesë e jurisë së festivalit të filmit ndërkombëtar “PriFilm Fest” në Prishtinë, ësht

Një nga lajmet më të diskutuara të muajve të fundit ka qenë marrëdhënia e reperit Majk dhe Majlindës, ish-të dashurës së tij.

Bora Kokëdhima, vajza e ish-deputetit Koço Kokëdhima njihet si stiliste e re në fushën e modës shqiptare.