Mamaja e Ledri Vulës në mbrojtje të Dua Lipës: E njoh që kur ishte bebe

12/06/2019 - 14:40

Përpara se Dua Lipa të fillonte karrierën si këngëtare, thuhej se ajo dhe Ledri Vula ishin në një lidhje romantike. Pas kaq shumë vitesh, Ledri dhe Dua kanë një marrëdhënie të mirë shoqërore dhe jo vetëm reperi, por edhe familjarët e tij e mbështesin gjithmonë këngëtaren shqiptare.

Ditën e djeshme, ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj, për t’i ‘mbyllur gojën’ të gjithë atyre që thonin se ajo editonte fotot e saj. Shumë miq dhe kolegë të Duas komentuan pozitivisht në postimin e saj.

Ndër to lexohej dhe komenti i Xheraldinës, mamasë së Ledrit. “Ke qenë e bukur që kur ke qenë 1 vjeç”, ka shkruar ajo. “Ne kemi qenë komshinj dhe po unë e kam parë mamanë e saj shtatzënë, e kam parë kur ka lindur, kështu që ju mund të vazhdoni të urreni një person që xhelozoni. Nuk kam ndërmend të diskutoj për dikë që është e bukur brenda dhe jashtë”, ia ka kthyer ajo një fansi i cili ka komentuar negativisht.

Kujtojmë se një vit më parë kur Dua erdhi në Shqipëri, ajo dhe Ledri përformuan në të njëjtën skenë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Besoj se të gjithë e mbani mend debatin mes gazetarit Mustafa Nano dhe moderatores Ilda Bejleri, për shkak të veshjes së kësaj të fundit.

Festa e madhe e Digitalb vazhdoi më orë të tëra pak ditë më parë në sheshin “Skënderbej”, duke u mbyllur pas mesnate.

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani i kishin dhënë fund martesës dis

Këngëtari Kastro Zizo ka dhënë një lajm të trishtë për të gjithë fansat.

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.