Mamatë, nudo për të shpëtuar shkollën e fëmijëve

14/12/2012 - 19:36

 

SPANJE - Nënat e fëmijëve të Kolegjit “Evaristo Calatayud” të Monistrol de Montserrat, në Spanjë kanë realizuar një kalendar nudo.

Kjo është bërë për një mision “fisnik” që i shkon në ndihmë dijes së fëmijëve të tyre, që zhvillojnë mësim në këtë shkollë. Thuajse nudo për të shpëtuar shkollën e fëmijëve të tyre. Mamatë e nxënësve të Kolegjit “Evaristo Calatayud” te Monistrol de Montserrat, në Spanjë, kanë vendosur të venë në shërbim imazhin dhe hiret, për një kalendar erotik bamirësie, me synimin për te financuar punimet e rindërtimit të shkollës.

Kalendari është publikuar në rreth 3 mije kopje, por mund të blihet edhe “online”. Deri tani nuk ka dalë ndonjë nxënës, të ndihet i turpëruar nga mamaja. Mesa duket gjithçka mund ta kenë bërë me kompromisin e të dyja palëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Iris Luarasi, pedagogia e Gazetarisë në Universitetit të Tiranës dy ditë më parë tregoi emrat e personazheve VIP që i kishte ngelur në kl

Jemi mësuar të shohim yjet e showbizit që tërheqin vëmendjen e mediave rozë në momentin që vendosin të martohen.

Dukesha Meghan Markle ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike që pas martesës së saj me Princ Harry-n.

Ish-missi dhe moderatorja e njohur durrsake, Hygerta Sako është gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private, por ka bërë një përjashtim

Ylli i "Shtëpiakeve të Dëshpëruara", aktorja Felicity Huffman është fotografuar në ambientet e burgut ku po kryen dënimin për skandalin e

Miley Cyrus përmes një videoje live të realizuar në Instagram, i ka dhënë një “goditje të fortë” ish-bashkëshortit të saj, Liam Hemsworth

Deklarata e pedagoges Iris Luarasi të shtunën në mbrëmje në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel se katër gazetarë ajo i ka ngelur

Meghan Markle së fundmi në një intervistë për programin “ITV”, është përlotur teksa ka folur për periudhën e vështirë që po kalon.

Këngëtarja Nora Istrefi ka folur për herë të parë për ndarjen e saj nga Robert Berisha.

Angela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos Savulescu.