Marina feston ditëlindjen, urimi i veçantë i Getoarit

Postuar: 17/05/2018 - 13:21

Ditën e sotme moderatorja Marina Vjollca feston ditëlindjen e saj të 28-të. Në morinë e urimeve nga miq e fansa të shumtë, nuk kishte se si të mungonte një urim nga bashkëshorti i saj.

Geti ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto të Marinës në ngjyra të ndryshme teksa ajo kërcen dhe shkruan:

“Për botën, ti mund të jesh thjesht një person, por për mua ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”.

Edhe pse një shprehje klishe e dëgjuar prej kohësh, sërish fjalë të tilla do të donte të dëgjonte çdo vajzë nga partneri!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Dua Lipa ka arritur suksese të mëdha në muzikë gjatë këtij viti duke sjellë edhe disa hite për të gjithë ndjekësit.

   Noizy është njëri ndër reperët më aktiv të skenës muzikore.

   Çifti shumë i përfolur po qëndrojnë në Angli këto ditë.

Postimet e balerinës së njohur Klaudia Pepa krijojnë gjithmonë polemika në rrjetet sociale.

Reperi i hitit “In My Feelings” ka paditur një grua me emrin Layla Lace, pasi kjo e fundit e akuzon Drake se e ka përdhunuar dhe për këtë

Jonida Maliqit do të rikthehet si prezantuese, e këtë radhë në "Top Channel"?

 Isaac Carew është bërë shumë i njohur që pas lidhjes me këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa.

Një modele e cila humbi këmbën e saj në një aksident kur ishte 13 vjeçe, ka zënë vendin e tretë në finalen e këtij viti në "Miss Italia".

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat