Marina në pritje të fëmijës së parë? Kjo është e vërteta

19/06/2019 - 13:13

Nuk është hera e parë që përflitet se moderatorja bukuroshe, Marina Vjollca është shtatzënë por mjaftoi një foto e Marinës dhe Getit në një taksi në Londër të ngrinte dyshime sërish.

Getoari kishte vendosur dorën te barku i bashkëshortes dhe kjo bëri që ndjekësit dhe mediat rozë të aludonin se Marina është në pritje të ëmbël. 

Mirëpo, miq të afërm të çiftit kanë mohuar për "Prive" që Marina është shtatzënë. Ata kanë thënë se Marina dhe Geti ende nuk kanë vendosur të bëhen prindër.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel, Sako ka folur për jetën e saj, karrierën dhe futbollin.

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit 'Oskar', është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital

Lori Hoxha u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre personave që duan të dinë përse nuk ka bërë asnjë dedikim në rrjete sociale për ditël

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.