Marina Vjollca jep lajmin e shumëpritur, së shpejti në televizion

14/04/2019 - 13:28

Moderatorja Marina Vjollca ka dhënë lajmin e mirë për të gjithë fansat, rikthimin së shpejti në ekran por pa zbuluar emrin e televizionit.

E shkëputur prej disa kohësh, Marina ka postuar në InstaStory një foto ku shkruan: "Coming soon, new projects..." (së shpejti, projekt i ri...).

Burime nga Xing.al bëjnë me dije se moderatorja simpatike do të drejtojë një emision talentesh.

Kujtojmë që projekti i fundit i Marinës ishte emisioni "C'est la vie" në Klan Tv, por tani për tani nuk bëhet e ditur në do vijojë të mbesë pjesë e këtij ekrani apo jo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Genc Prelvukaj është një ndër reperët më të spikatur të skenës shqiptare.

Ajo është një nga gjyshet më të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Ijen, gjyshen e aktorit të humorit, Bes Kallaku.

Jorida Tabaku njihet si një ndër femrat më sharmante në politikën shqiptare.

Një video e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri teksa këndonte në një lokal në Bllok bashkë me këngëtaren Eneda Tarifa, u bë virale

Prej vitesh tashmë operacionet plastike janë kthyer në modë dhe janë bërë të zakonshëm sidomos për vajzat e ekranit dhe këngëtarja Besa K

Artisti durrsak, Olen Çesari është një nga personazhet publikë që me violinën e tij ka arritur të jetë shumë i suksesshëm përtej kufijve

I ftuar në emision “Thumb” në ABC News, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka folur për vështirësitë me të cilat është përballur në f

Aktori i famshëm, Orlando Bloom ka nxjerrë në shitje vilën e tij në Beverly Hills për 8.9 milionë dollarë.

Çiljeta ka treguar herë pas here me anë të postimeve të ndryshme në ‘Instagram’, në intervista, por jo vetëm, se një nga dashuritë më të

Adi Krasta është një ndër moderatorët më të suksesshëm të Shqipërisë pavarësisht viteve që ikin.