Martohet Ricky Martin

Postuar: 11/01/2018 - 21:41

   Këngëtari Ricky Martin është zyrtarisht i martuar.

Jam më në fund një bashkëshort” ishin fjalët e Martin, në një intervistë për një media amerikane.

46-vjeçari dhe partneri i tij Jwan Yosef i kanë premtuar njëri tjetrit besnikëri.

Ata janë celebruar, por festa me shoqërinë dhe familjarët do të bëhet pas disa muajsh.

Kemi në plan të organizojmë një darkë zyrtare dhe më pas një festë të madhe”- ishin fjalët e këngëtarit nga Porto Riko.

Çifti Martin dhe Yosef janë parë për herë të parë së bashku në fillim të 2016, dhe e shpallën fejesën në përfundim të këtij viti.

Ricky Martin njihet si një nga ikonat që ka luftuar kundër homofobisë.  Disa nga këngët e tij më të famshme janë “Livin la vida Loca” dhe “Vente Pa Ca”, një hit veror që mori më shumë se 1 miliard klikime.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Greta Koçi është një figurë e skenës shqiptare, e cila është bërë e njohur në moshë shumë të vogël.

Ditën e djeshme u zbulua se sezoni i ri televiziv që po vjen me ndryshime të mëdha, ka sjellë moderatoren e re në programin "E diela shqi

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë dy nga modelet më të përfolura shqiptare, të cilët herë pas herë provokojnë me postimet e tyre.

Pak ditë pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja Jona Spahiu ka publikuar një video me momentet e ardhjes në jetë të djalit të saj.

Dasma e mbrëmshme mes Elita Rudit dhe reperit Gjiko mori gjithë vëmendjen mediatike duke pushtuar portalet dhe revistat rozë që publikuan

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e djeshme.

I ftuari i dytë i Dojnës për këtë sezon të ri në “Pop Culture” është Arian Çani.

Dren Abazi është ndër këngëtarët shqiptarë mjaft të pëlqyer nga vajzat.

   Rihanna gjithmonë i ka përqafuar rrënjët e saj në Barbados dhe tashmë ajo ka një titull të ri në vendin e saj.

   Rita Ora ka publikuar me videoklip këngën e re "Let you love me".