Me këmbët mbi litar e me bikini seksi, Olta Gixhari ndez fantazinë e fansave (FOTO)

13/05/2019 - 09:51

Aktoria durrsake Olta Gixhari, me sa duket nuk e ka ndjerë zymtësinë e fundjavës…

Bukuroshja bionde, që në jo pak raste provokon me format e saj sexy, iu ka servirur fansave të saj në "Instagram" një foto të nxehtë.

Olta shihet teksa nxjerr në pah format e saj superseksi, në një palë bikini të zeza… mbi një litar në plazh.

E siç pritej, menjëherë kanë vërshuar komentet...

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari i njohur Capital T ka zbuluar disa nga detajet rreth projektit “Lejla” në bashkëpunim me Elvana Gjata dhe 2Po2. 

Reperi i njohur shqiptar, Noizy, veç karrierës së suksesshme në muzikë prej disa kohësh ka nxjerrë në treg edhe një linjë bluzash, me emr

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney janë martuar në fshehtësi?

Prej disa ditësh po përflitet se Rihanna është në pritje të ëmbël dhe ajo e i dashuri i saj miliarderi, Hassan Jameel do bëhen prindër pë

Thashethemet për një fëmijë tjetër në "Kensington Palace" sa vijnë dhe shtohen.

Këngëtarja dhe së fundmi moderatorja Evi Reçi ndonëse ka lindur në Durrës, ajo dhe familja e saj ka jetuar më shumë jashtë Shqipërisë, në

Largimi i aktores Delinda Disha nga Top Channel po diskutohet së shumti në media pas deklaratës së Salsano Rrapit, se ajo iku fshehurazi.

Tashmë të gjithë e dinë se Sokol Balla do të jetë pjesë e “News 24” këtë sezon dhe do të drejtojë emisionin më të rëndësishëm politik në