“Më mësove ç’është dashuria”, Jonida Vokshi pëson humbjen e madhe para martesës

24/08/2019 - 20:40

Moderatorja Jonida Vokshi po vuan së fundmi për humbjen e një qenieje mjaft të dashur për të.

Teksa është shprehur se shumë shpejt do ta kurorëzojë në martesë dashurinë e saj me aktorin Besnik krapi, Jonida është shfaqur e trishtuar në rrjetet sociale, për humbjen e Bimbës, qenit të cilin e kishte si një anëtar familjeje.

“Gjysmen e jetes sime e kam kaluar me ty Bimbushe. Me mesove cfare eshte dashuria pa kushte! Sa me mungon, e sa shume do me mungosh.

E shtrenjta ime, e vogla ime! Do jesh pjese e zemres sime dhe kujtimi i diteve aq te lumtura qe me ke falur. Do te te mbaj gjithmone me vete”, shkruan Jonida krah fotos së publikuar në Instagram.

Shumë shpejt moderatorja do të shkojë në altar me aktorin Krapi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.

ModeratorjaJonida Vokshi dhe aktori Bensik Krapi i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni romantike që u mbajt në Golem.

Ish deputetja Grida Duma ka qenë e ftuara e parë në rubrikën “Një ditë me Dojnën”në emisioni "Pop Culture. Moderatorja ka realizuar këtë

Këngëtarja Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Këngëtari amerikan Eddie Money është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare pasi humbi betjejën me kancerin e ezofagut.

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti si dhe këngëtarja e njohur Aurela Gaçe kanë qenë për disa kohë bashkëpronarë të një prej klubeve më të

Marina Vjollcën pas një mungesë të gjatë në ekran, së fundmi do ta shohim sërish me programin e saj.

Së fundmi e gjithë vëmendja e internetit është kthyer tek Rihanna.

Aktori i famshëm, Brad Pitt, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin e gazetares ë njohur, Ellen DeGeneres, ku folën rreth një femre që e

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të prodhimit të saj më të fundit kinematografik