Meghan Markle, stiliste për bamirësi (FOTO)

22/08/2019 - 16:51

Meghan Markle është e pakapshme. Pasi ka mbyllur kapitullin e pushimeve ajo i kthehet punës së saj.

Në një video të publikuar në Instagram e shohim teksa po përgatitet për fushatën e koleksionit të saj të ri që ajo ka bërë për bamirësi.

Me një look casual por elegante dhe një buzëqeshje që si hiqet nga fytyra, dukesha e Sussex duket shumë e lumtur.

Ja disa foto nga prapaskenat e xhirimeve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme moderatorja, Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi u kurorëzuan me martesë në një resort luksoz të qytetit të Durrësit.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.

ModeratorjaJonida Vokshi dhe aktori Bensik Krapi i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni romantike që u mbajt në Golem.

Ish deputetja Grida Duma ka qenë e ftuara e parë në rubrikën “Një ditë me Dojnën”në emisioni "Pop Culture. Moderatorja ka realizuar këtë

Këngëtarja Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Këngëtari amerikan Eddie Money është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare pasi humbi betjejën me kancerin e ezofagut.

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti si dhe këngëtarja e njohur Aurela Gaçe kanë qenë për disa kohë bashkëpronarë të një prej klubeve më të

Marina Vjollcën pas një mungesë të gjatë në ekran, së fundmi do ta shohim sërish me programin e saj.

Së fundmi e gjithë vëmendja e internetit është kthyer tek Rihanna.

Aktori i famshëm, Brad Pitt, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin e gazetares ë njohur, Ellen DeGeneres, ku folën rreth një femre që e