Meghan përkëdhel barkun, princ Harry: Shpresojmë të jetë vajzë

22/10/2018 - 12:43

Teksa vazhdojnë turneun e tyre në Australi, gjatë një fjalimi në Sydney Princi Harry ka dhënë edhe disa indicie për shtatzëninë e Meghan.

"Përpara së gjithave ju falënderoj për mikpritjen tuaj- ka thënë Harry- "Jam kaq krenar që po ju prezantoj bashkëshorten time dhe jemi shumë të lumtur të festojmë me ju gëzimin e shtatzënisë". Kur një grua nga turma ka thirrur: "Shpresojmë të jetë një vajzë", Harry është përgjigjur "E shpresoj dhe unë".

Harry dhe Meghan kanë zbritur në Fraser Islans, ai ka marrë pjesë në kërcimin e mirëseardhjes, ajo ka marrë disa orë pushimi për tu relaksuar.

Më pas ajo i është bashkuar bashkëshortin në Kingfisher Bay. Atje shkëmbejnë shikime të ëmbla, i mbajnë dorën njëri-tjetrit, teksa dukesha e Sussex përkëdhel gjithmonë e më shumë barkun e saj, ndërsa ai i emocionuar e sheh pa ia ndarë sytë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelja Emina Cunmulaj i ka bërë një dedikim mjaft të ndjerë bashkëshortit të saj.

Dy vite më parë, Ergi Dini, fituesi i një prej edicioneve të talentshow-ut, "X-Factor", humbi jetën bashkë me mikun e tij si pasojë e një

Dhuna në familje pritet t'i kushtojë lirinë yllit të UFC-së, Arnold Berdon.

Duke diskutuar për rrjetet sociale dhe imponimin që ato u japin adoleshentëve për të kopjuar modelet e gabuara, i ftuar në emisionin "Opi

Robert De Niro është ndarë nga bashkëshortja e tij, Grace Hightowe, duke i dhënë fund martesës mbi 20-vjeçare.

Katy Perry renditet e para në listën e femrave më të paguara në industrinë e muzikës për vitin 2018.

Pas më shumë se 1 muaji këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ndodhet në burg, pasi u arrestua në Tiranë me akuzën e pjesëmarrjes n

Aktori i njohur Bes Kallaku feston gjatë ditës së sotme 33-vjetorin e lindjes.

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka qenë i ftuar në emisionin “360 gradë”.

Me sa duket, lajmet për një zënkë mes Agon Amigës dhe Getoar Selimit, nuk qenkan fare të vërteta.