Menaxheri humbi jetën në aksident, reperi shqiptar: Do kisha dhënë jetën për ty

24/06/2019 - 11:22

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

25-vjeçari Sefa Kaya vdiq në një aksident që ndodhi të shtunën në rrugën Prishtinë-Ferizaj. Sipas mediave kosovare, ai kishte vizituar Kosovën për të përcaktuar datat e koncerteve të Azet.

Reperi është lënduar shumë nga kjo ngjarje dhe ka shprehur ngushëllimin e tij me anë të një postimi në Instagram.

"Ti ishe vëllai im, partneri im, njeriu që ishte pranë meje 24 orë. Do të kisha dhënë dhe jetën për ty. Tani ti na ke lënë. Allahu të pranoftë në Parajsë. Unë nuk mund ta pranoj këtë. Sefa, vëllai im!", shkruan Azet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Programi “Jo Vetëm Modë”, në Tv Klan solli intervistën me stilistin e njohur Joni Peçi.

Kishte menduar se nuk do të bëhej kurrë nënë për shkak të sëmundjes por modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Romee Strijd ka dhënë laj

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka preferuar ta mbajë

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy pri

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të