Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj? Blendi Fevziu zbulon rrogën në TV Klan

12/07/2019 - 16:42

I ftuar në emisionin "3 shat" me Bora Zemanin, Romeon dhe Donaldin, gazetari Blendi Fevziu ka folur për rrogën që merr nga emisioni i tij "Opinion" në TvKlan.

Duke qenë se emisioni është një ndër më të ndjekurit dhe më të pëlqyerit nga populli shqiptar, prej shumë kohësh në median online shkruhej rreth shumës që mund të fitonte Fevziu, dhe shifrat ishin gjithmonë të larta.

Por duket se kjo është e vërtetë pasi ai ka zbuluar se paguhet më shumë se 7000 euro në muaj.

Bora Zemani: Je gazetari politik më i paguar në Shqipëri? Po mirë a merr më shumë se 7000 euro në muaj?

Blendi Fevziu: Nuk e di, nuk i di rrogat e të tjerëve realisht. Po i marr.

Bora Zemani: A të ngelet ndonjë lekë pas shpenzimeve mujore që ke?

Blendi Fevziu: Pa dyshim që më ngelet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien me vajzën e ty

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është mjaft e ndjekur në rrjete sociale dhe padyshim, postimet e saj janë mjaft të komentuara.

Pak ditë më parë, Tayna solli projektin me të fundit të titulluar "Sicko", i cili ndryshe nga këngët e tjera të reperes nuk është një dis

Startoi mbrëmjen e djeshme në ekranin e një prej televizioneve, talent show më i ri, ndër më të veçantët organizuar këto kohë në ekranet

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel, Sako ka folur për jetën e saj, karrierën dhe futbollin.

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit 'Oskar', është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital

Lori Hoxha u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre personave që duan të dinë përse nuk ka bërë asnjë dedikim në rrjete sociale për ditël

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.