Meta e puth nga distanca, Kryemadhi ngjit hekurat dhe e puth me pasion në buzë

10/04/2017 - 07:53

Çaste të paharrueshme kanë kaluar mbrëmë çifti Meta-Kryemadhi, teksa mes qindra miqve dhe të afërmve kanë festuar ditëlindjen e 43-të të deputetes së LSI-së.

Ky është momenti pikant, kur pasi kreu i LSI-së, Meta i ka dhuruar një puthje nga distanca bashkëshortes së tij, ajo nuk ka ngurruar të ngjisë hekurat e parvazit të lokalit duke i dhuruar një puthje në buzë.

Është hera e parë që qarkullon një foto e tillë e çiftit Meta-Kryemadhi. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll.

Këngëtarja e njohur, Tanerelle u vu në shënjestër të  kritikave dhe komenteve negative për dekoltenë e saj, pasi parakaloi në tapetin e k

Moderatori i njohur i Top Channel, Alban Dudushi ka përjetuar një nga momentet më të bukura të jetës teksa ka shoqëruar vajzën e tij tash

Propozimi për martesë që futbollisti Taulant Xhaka i bëri të fejuarës së tij Arbenita Nuredini, pushtoi titujt e mediave rozë.

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian shkaktoi bujë të madhe në media.

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhe

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran