Mila Kunis, larg imazhit të gruas më të bukur

14/12/2012 - 18:03

 

Nëse në ditë të caktuara pamja juaj nuk ju pëlqen mos u shqetësoni. Ndodh që edhe gruaja më e bukur në botë në ditë të veçanta të jetë pak larg imazhit që janë mësuar ta shohin të gjithë.

Fotot më të fundit të Mila Kunis, aktores hollivudiane të shpallur gruaja më e bukur e vitit nuk përcjellin aspak imazhin e kuruar me të cilën Mila është shfaqur gjithnjë para fansave. Me pak fjalë edhe femra më seksi nuk mund të duket perfekte gjithë kohën.

E veshur me rroba sportive, pa make up, së bashku me të dashurin e saj Ashton Kushner, Mila është fotografuar ndërsa po shëtiste qenin në rrugët e Los Angeles. Interpretuesja e "Mjelmës së zezë" duket e mërzitur dhe në prag të të qarit. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj shijon ditët me diell të tetorit në qytetin e Durrësit.

Ndarja e Mozzik dhe Loredanës ka qenë tema më e diskutuar kohët e fundit, shoqëruar me shumë kunja që ata i bënin njëri-tjetrit në rrjete

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ka qenë i ftuar një personazh, i cili bëri zhurmë nëpërmjet një postimi në You

Kënga më e bukur e dekadës së fundit është “Video games” e Lana del Ray. Çmimi u dha nga ‘Q Awards’ në  Londër.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.

Mbrëmjen e kaluar, emisioni "Shqiptarët për shqiptarët", nisi puntatën e parë për këtë sezon por pa moderatoren Ola Bruko.

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k