Miley Cyrus shtrohet në klinikë psikiatrike?

08/08/2019 - 11:45

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus është shtruar në një klinikë psikiatrike për të përmirësuar gjendjen psikologjike dhe për të shpëtuar martesën.

Sipas burimeve, familjarët e kanë bindur që të marrë një trajtim. Kohët e fundit, Miley dhe aktori Liam Hemsworth kanë patur shumë debate.

"Ata kanë patur shumë probleme dhe Miley ka qenë nën presionin e familjes për sjelljen. Por për shkak të personalitetit të cmendur, këngëtërarja nuk dëgjon askënd. Edhe familjarët janë të shqetësuar dhe nuk e kuptojnë përse ajo sillet në këtë mënyrë. Ata i thanë që të përballet me "djallin" dhe të marrë trajtim para se të jetë shumë vonë", tha një burim pranë saj.

Kohët e fundit, Miley ka qenë me turneun muzikor dhe ende nuk është konfirmuar nëse ndodhet e shtruar në klinikë apo jo. Madje fundjavën e kaluar, ajo performoi aq mirë në Kosovë sa askush nuk mendonte se kishte shqetësime të tilla.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ata janë ndarë prej disa muajsh tashmë, pas katër vitesh dashuri së bashku, prej së cilës ka lindur një vajzë e bukur, Lea De Seine.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë parë në rrugët e Funchal, duke nxjerr shëtitje fëmijët e tyre, imazhe që në dukje nuk kanë

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v

Aktorja e njohur amerikane, Sharon Stone ka falenderuar Shqipërinë që i erdhi në ndihmë Italisë duke i dërguar mjekë dhe infermierë në nj

Prezantuesja e njohur italiane, Barbara D'Urso falënderoi mbrëmjen e djeshme Shqipërinë për dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve në Ita

Si shumë artistë të tjerë edhe këngëtari Bruno Mars ka dhënë kontributin e tij për situatën e vështirë që po përjeton bota si pasojë e vi

Neymar e ka të pamundur të respektoj rregullat, në çdo rast e sheh veten në qendër të kritikave.

Ndonëse Archie nuk ka mbushur ende 1 vjeç, duket se Harry dhe Meghan Markle janë duke planifikuar të kenë një tjetër fëmijë shumë shpejt.

Këngëtari i njohur, Enrique Iglesias ka ndarë me ndjekësit në Instagram se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koron

Yjet e njohur shqiptarë bëhen bashkë për të sjellë një version të ri të "Kënga e mjekut"për të falenderuat bluzat e bardha të cilët janë