Modelja e njohur kur ishte adoleshente, kopje e Selena Gomez (FOTO)

12/02/2019 - 16:18

Ditën e djeshme modelja e njohur, Chrissy Teigen ka publikuar në "Instagram"-in e saj foto në periudhën e adoleshencës.

Ajo shfaqet me flokët e zeza, mollëzat e ngritura dhe të gjithë e ngatërruan me Selena Gomez. Fansat e saj shprehen se dy vajzat kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën, pavarësisht diferencës në moshë; Chrissy është 33 vjeç, ndërsa Selena është 26 vjeç.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.