Modelja e njohur shqiptare ndryshon look (FOTO)

13/05/2019 - 16:43

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulja i ka habitur jo pak ndjekësit e saj në rrjete sociale me look-un e ri.

Bukuroshja shqiptare e kishte shprehur edhe më parë dëshirën për të ndryshuar modelin e flokëve dhe së fundmi ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet me flokë të shkurtër.

"Liria vjen në mënyra të ndryshme", shkruan modelja e cila prej disa kohësh është shkëputur nga modelingu dhe i është përkushtuar totalisht rritjes së dy vajzave.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Është bërë fiks një muaj që kur doli lajmi se Jonida Maliqi po përjeton një histori dashurie me aktorin Romeo Veshaj!

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana do të bëhen sërish prindër.

Nuk është hera e parë që përflitet se moderatorja bukuroshe, Marina Vjollca është shtatzënë por mjaftoi një foto e Marinës dhe Getit në n

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi po arrin sukses në industrinë ndërkombëtare muzikore.

Mbrëmjen e të hënës janë shpallur fituesit e MTV Movie & TV Awards dhe triumfues ishin "Avengers: Endgame" dhe "Game Of Thrones".

Mesa duket, Irina Shayk bëri një pushim nga turneu i modës dhe pasarelave dhe u rikthye në New York.

Ikona e muzikës metal është diagnostikuar me kancer dhe ka nisur trajnimin e sëmundjes.

Në një intervistë për zviceranen "20 minuten", reperi shqiptar Ledri Vula ka folur për herë të parë rreth skandalit të koleges së tij Lor

Është përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë.

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra