Modelja shqiptare paska ngritur gishtin e mesit në tapetin e kuq në Kanë

25/05/2019 - 12:20

Këtë vit, shumë vajza të njohura shqiptare patën fatin që të parakalonin në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë. Mes tyre ishte edhe modelja, Heidi Lushtaku.

Së fundmi, Heidi ka publikuar disa fotografi që i ka befasuar fansat e saj të shumtë. Ajo ka bërë një veprim që i ka lënë të habitur të gjithë në tapetin e kuq.

Modelja shqiptare u ka nxjerrë gishtin e mesit paparacëve në paraqitjen e saj të parë në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit.

Nuk dihet nëse Lushtaku e kishte me ndonjë në veçanti, apo ishte duke menduar ndonjë gjë tjetër në ato momente që bëri atë veprim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Është përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë.

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra

Adele nuk e ka fshehur asnjëherë që është një superfanse e Spice Girls dhe nuk mund të mungonte në koncertin e tyre të fundit në stadiumi

Janë bërë tri vjet që kur Angelina Jolie njoftoi se ajo dhe Brad Pitt ishin ndarë pas 12 vjetësh së bashku, përfshirë dy vjet martesë.

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi është martuar me reperin e njohur me ngjyrë Big D, i cili është edhe menaxheri i saj.

Është padiskutim një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, por duket se Ledri Vula ka tërhequr dhe vëmendjen e mediave të huaja.

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.