Moderatori Adi Krasta publikon foton me mamanë e tij

20/04/2019 - 10:50

Adi Krasta është një ndër moderatorët më të suksesshëm të Shqipërisë pavarësisht viteve që ikin. Moderatorin e njohur e shohim çdo të hënë në emisionin e tij ‘A’  në televizioni News 24.

Nuk është shumë aktiv në rrjete sociale, por kur moderatori publikon foton ato marrin me qindra klikime në vetëm pak orë.

E tillë ishte dhe fotoja e djeshme nga fëmijëria e tij  ku shfaqet së bashku me të ëmën.

’Dy shokët’,- ka shkruajtur Krasta krahas fotos. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi hoqi dorë nga modelingu, Angla Martini do të sjellë shumë shpejt librin me sekrete nga jeta e saj, për të cilin ka dhënë një intervi

Britney Spears ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit dhe duket se kjo ka ndikuar edhe në perceptimin e saj për jetën.

Pas 11 ditë nga shpallja e ndarjes, aktori Liam Hemsworth ka nisur procedurat e divorcit nga këngëtarja Miley Cyrus.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është imazhi i ri i firmës "Yves Saint Laurent".

Modelja shqiptare Adrola Dushi prej disa vitesh është zhvendosur në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj në tokën e ëndrrave.

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.