Moderatorja e njohur braktis Ramën?! Kthehet sërish në ekranin që e bëri të njohur

09/07/2019 - 18:32

Anjeza Maja është një nga figurat më të njohura të ekranit shqiptar. Pas një shkëputjeje jo të shkurtër nga televizioni ku bukuroshja nisi rrugëtimin e saj, ajo ka lajmëruar pak më parë në llogarinë në ‘Instagram’ se do të rikthehet sërish atje ku nisi gjithçka.

“Bashkë prapë tek Maratona e Këngës 2019, nisim këtë të shtunë”,- ka shkruar Maja në foton e shkrepur nga prapaskenat e koncertit, i cili viziton çdo vit të gjitha qytetet e Shqipërisë, për të sjellë ritmet e muzikës folklorike, por dhe moderne me emrat më të njohur të estradës shqiptare.

Mesa duket pas kaq kohësh, Anjeza ka vendosur të gjendet sërish pranë të njëjtit staf, i cili e ka shoqëruar për vite me radhë në drejtimin e Maratonës së Këngës Popullore.

Kujtojmë se gjatë periudhës së shkëputjes nga ‘Tv Klan’, Maja ka drejtuar programin emisionin ‘E zgjidha’, i cili trajtonte kauzat sociale të individëve dhe familjeve të ndryshme në ERTV, kanali në Facebook i kryeministrit Edi Rama, por dhe programin e paradites ‘Në Shtëpinë Tonë’ në ekranin e ‘Top Channel’. /revistawho.com

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.

Prej disa ditësh qarkullojnë lajme në portale se sopranoja e famshme Inva Mula është ndarë nga bashkëshorti i saj, Hetem Ramadani.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, Jonida Maliqi është treguar gjithnjë e rezervuar për jetën pr

Kohët e fundit është përfolur në media se Ermal Mamaqi do të largohet nga televizioni “Klan”.

Taylor Swift dhe Katy Perry tani janë shoqe të ngushta ose të paktën kështu është shprehur vetë këngëtarja e njohur në një intervistë për