Moderatorja e “Top Channel” kërkon publikisht rritje rroge (FOTO)

26/09/2018 - 12:23

Moderatorja e programit të mëngjesit në "Top Channel", Ori Nebiaj është e njohur për natyrën e saj spontane në televizion e jo vetëm.

Ajo së bashku me Isli Islamin prezantojnë programin e mëngjesit "Wake up" dhe përpos punës, ndajnë së bashku edhe një lidhje miqësore shumë të mirë.

Të shpeshta janë shakatë dhe batutat që shkëmbejnë me njëri-tjetrin në emision, e madje e radhës ka qenë edhe kjo e postuar mëngjesin e sotëm në "Instagram".

Në video shfaqet Ori dhe Isli teksa ky i fundit "i shkatërron" flokët, veprim të cilin Ori e ka komentuar duke shkruar:

"Dua rritje rroge për vështirësi në punë", bërë atë që pak personazhë publike "guxojnë" ta bëjnë publikisht, megjithëse në kontekstin e shakasë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Justin Bieber ka filluar një kapitull të ri romantik me bashkëshorten e tij Hailey Baldwin, por në zemrën e tij ka ende një hapësirë për

Kontakti i fundit mes Thomas Markle dhe Meghan Markle daton në maj në prag të martesës së saj me princin Harry.

Qysh në fëmijëri ishte në qendër të vëmendjes dhe tani si një kampione e stilit, Kendall është bërë modelja më e paguar e botës si dhe më

Dua Lipa dhe Paris Hilton janë yje shumë të famshme, secila në fushën e saj, ndërsa kur bëhen bashkë, padyshim që marrin vëmendjen e fans

Në lajmet që qarkullojnë lidhur me familjen mbretërore, thuhet se princi William mendon se Meghan po e largon Harry-n nga familja.

Mbase, po të mos ishte për “Kënga Magjike”, këtë detaj mund të mos e kishim kapur, por paparazzi i Panorama Plus i ka ndjekur këngëtarët

Catriona Gray ka mposhtur 93 konkurrente dhe ka rrëmbyer kurorën e Miss Universe 2018.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka festuar sot 39- vjetorin e lindjes.

Janë të rralla rastet kur nënë e bijë janë bashkë në ekran, por edhe kur janë veç njëra-tjetrës nuk shpëtojnë kurrë nga pyetjet për rapor

Teksa protesta e studentëve shënon sot ditën e 12-të, reperi i njohur Noizy sheh si zgjidhje të situatës dialogun mes studentëve dhe krye