Moderatorja shqiptare: Ky është Shën Valentini më i trishtë....

Postuar: 12/02/2018 - 13:27

Për pak ditë të gjithë çiftet dhe të gjithë të dashuruarit do të festojnë festën e tyre, Shën Valentinin.

Edhe pse të tjerët mund të jenë beqarë, sërish mund të gëzojnë nga atmosfera e dashurisë që sjell kjo festë… të gjithë përveç Kiara Titos.

E ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës, Kiara ka treguar se ky do të jetë Shën Valentini më i trishtë që do të ketë ndonjëherë.

"Ky është Shën Valentini më i trishtë… sepse më kanë bërë të lidhur me Butrintin", – tregoi Kiara me humor.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko

   Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra.