Moderatorja tregon pse u largua nga Tv Klan

22/03/2019 - 11:59

E ftuar në emisionin "Thumb", moderatorja Arjola Shehu ka folur për herë të parë lidhur me largimin e saj nga Tv Klan.

"Mendoj që kam për të përjetuar gjëra të tjera përpara se të bëhem një zonjë gatimi", është shprehur ajo, duke lënë të kuptohet se emisioni i gatimit nuk është për moshën e saj.

Arjola aktualisht është duke prezantuar "Netët e klipit shqiptar", ndërsa emisionin 'Kush vjen për drekë' e zëvendësuan dy shefat e kuzhinës Alfio Rrotani dhe  Indrit Çela të cilët sollën emisionin 'Sfida e gatimit'.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.

Muajin e kaluar bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me ar

Fjodora Fjora është një nga gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri.

William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes.

Aktorja e njohur italiane Ornella Muti është dënuar me gjashtë muaj heqje lirie si edhe një gjobë prej €500 për shkak të mospjesëmarrjes

Aktorja Dakota Johnson dhe Chris Martin i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 2-vjeçare.

Ledri Vula, Lorik Cana dhe aktori Edi Kastrati janë nderuar me çmimin “Nderi i Gjakovës”.