Mohojnë lidhjen? Faktet ‘tradhtojnë’ Selena Gomez dhe Niall Horan

10/10/2019 - 20:00

Prej kohësh në media qarkullojnë lajme se këngëtarja e njohur Selena Gomez është në një lidhje të re me ish-anëtarin e grupit “One Direction” Niall Horan.

Ndonëse Gomez është shprehur se mes tyre nuk ka asgjë duket se faktet tregojnë të kundërtën.

Pak ditë më parë ajo u fotografua në një darkë miqsh ku i pranishëm ishte edhe Horan, madje sipas burimeve ata u panë duke u puthur në një vend ku thuajse nuk i shihte njeri.

Ndërkohë Selena është fotografuar duke shkuar në shtëpinë e tij e veshur thjeshtë dhe në dorë kishte një qese me gjëra për të ngrënë, duke shtuar edhe më shumë dyshimet për lidhje së bashku.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj shijon ditët me diell të tetorit në qytetin e Durrësit.

Ndarja e Mozzik dhe Loredanës ka qenë tema më e diskutuar kohët e fundit, shoqëruar me shumë kunja që ata i bënin njëri-tjetrit në rrjete

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ka qenë i ftuar një personazh, i cili bëri zhurmë nëpërmjet një postimi në You

Kënga më e bukur e dekadës së fundit është “Video games” e Lana del Ray. Çmimi u dha nga ‘Q Awards’ në  Londër.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.

Mbrëmjen e kaluar, emisioni "Shqiptarët për shqiptarët", nisi puntatën e parë për këtë sezon por pa moderatoren Ola Bruko.

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k