Motrat Kardashian në një seancë solari

25/03/2013 - 13:15

Kim Kardashian së bashku me dy motrat e saj janë bërë të famshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës falë një reality-show mbi jetën e tyre prej pasanikësh (pa harruar videon amatoriale porno të xhiruar nga vetë Kim që u publikua në internet para disa vitesh). 

Kësaj radhe Kim dhe Kourtney kanë regjistruar një seancë solari me bikini.

Kim ka treguar edhe një herë tjetër format e saj dhe të njëjtën gjë ka bërë Kourtney, e cila është nënë e dy fëmijëve.

Madje Kourtney është regjistruar “topless” për këtë pjesë të re të reality-show-t.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe për faktin që të gjithë e dinë që janë prej vitesh ba

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

I vjetër dhe dorështrënguar. Është ky motivi për të cilën Meital Dohan, 40-vjeçarja artiste, ka lënë aktorin 78 vjeçar Al Pacino.

Reperi i njohur Pop Smoke, është vrarë me armë zjarri brenda banesës së tij. Autoritetet njoftojnë se muzikanti i famshëm, emri i vërtetë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë në muajin maj të vitit që lamë pas. Almeda solli në jetë djalin e tyre

Aktori James Bond ka anulluar premierën e filmit të tij të ri në Kinë për shkak të virusit vdekjeprurës, koronavirus.

Modelja e njohur e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbull e për pasojë ka përfunduar në spital.

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Roza Lati foli hapur edhe për ish-të dashurin e saj, për të cilin është komentuar së

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Wake Up", në Top Channel.