Ndarja e Jonida Maliqit nga bashkëshorti biznesmen, del në shitje vila luksoze 800 mijë € (FOTO)

Postuar: 17/03/2018 - 22:32

   Kanë kaluar disa muaj që nga divorci i këngëtares së njohur Jonida Maliqit. Pas ndarjes nga biznesmeni Gentian Prizreni, çifti raportohet se ka vendosur që të nxjerrë në shitje vilën në të cilën kanë jetuar bashkë.

Duke qenë se të dy njihen për shpenzimet marramendëse, edhe shtëpia ku kanë jetuar është një luks.

Ajo ndodhet pranë stadiumit “Qemal Stafa” me një sipërfaqe prej 230 m2+150 m2 verandë dhe 2 garazhe. Shtëpia raportohet se ka dalë në shitje me një vlerë prej 800 mijë euro.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Këngëtarja Aurela Gace ka treguar gjithnjë se ka një marrëdhënie miqësore mjaft të veçantë me kolegun e saj Dashnor Diko.

   Dy aktorët Eni Jani dhe Genc Fuga ndanë me të gjithë publikun e spektaklit të kërcimit “Dance With Me”, por edhe teleshikuesit nga sht

   Kanë kaluar tre vite nga divorci i bujshëm i këngëtares Rovena Dilo me ish-bashkëshortin e saj prej 10-vitesh, ish-futbollistin e njoh

Vetëm pak kohë pas zënkës së tyre, dy reperet Cardi B dhe Nicki Minaj janë "takuar" në shfaqjen e modës në Milano, por nuk ndodhi asgjë j

Prej shumë kohësh nuk kishim parë një foto të të dyve bashkë, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari, megjithëse ata shkojnë anembanë botës, por t

Muajt e fundit në mediat rozë flitet për një lidhje midis këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Chris Brown.

Jennifer Lopez është diva e muzikës botërore, por kjo nuk do të thotë që nuk përballet me incidente në skenë.

   Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur. Bukuroshja shqiptare ka punuar së fundmi edhe me legjendën italiane, Andrea Bocelli.

Moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë VIP-ash të ftuar, të cilët ishin të veshur mj

Vildane Zeneli është një nga modelet që tërheq gjithnjë vëmendje me paraqitjen e saj.