Ndjekësit "kryqëzojnë" Kylie Jenner pas blerjes së fundit të luksit

07/10/2019 - 18:56

Personazhi i njohur televiziv Kylie Jenner ka treguar makinën më të fundit që ka blerë në rrjete sociale. 22-vjeçarja e cila vetëm prej pak ditësh është ndarë nga partneri i saj reperi Travis Scott ka blerë një makinë e tipit “Bugatti”, e cila kushton shumë.

Megjithatë ky veprim duket se nuk është pritur mirë nga ndjekësit e saj në rrjete sociale, pasi u është dukur një shpenzim i panevojshëm.

“Nuk e kuptoj se si njerëzit mund të blejnë më shumë makina seç ju duhen. Me aq lekë mund të kishe ndihmuar për 1 vit me ushqime një fshat”. “Një makinë tjetër! Përdori ato para për të ndihmuar të tjerët”,- ishin vetëm disa nga komentet e tyre në rrjete sociale.

Këto reagime e detyruan Kylie-n të fshijë postimin nga rrjetet sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.