Ndodh edhe kështu/ Hermesi interviston ish-të fejuarën, ajo i përmend bionden

Postuar: 06/12/2017 - 14:42

Hermesi dhe ish-e fejuara e tij Anxhelina Lalaj janë gjendur përballë njëri-tjetrit. Anxhela ka qenë e ftuara e tij në rubrikën ‘Në çantën e…’ në emsionin Ditë e Re.

Ata i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm 6 muaj më parë dhe ndarja e tyre u komentua gjerësisht në mediat rozë.

Për sa i përket jetës së saj private Anxhela ështe treguar mjaft diskrete. E pyetur nga Hermesi nëse është dikush që ka zënë tashmë vendin e tij, e gjendur përballë ish të fejuarit, ajo është shprehur se nuk ka dëshirë që të flasë për ketë temë.

Ndërsa vetë ‘Zogu i Tiranës’ është shprehur nuk është në një lidhje pasi e ka pasur të vështirë ndarjen nga fotomodelja dhe vazhdon të mbajë akoma foto e saj në telefon. Anxhela nga ana tjetër i ka kujtuar Hermesit diçka

Anxhelina Lalaj: Po ajo bondja tjetër ku është? Mezi prite të ndahesh nga mua dhe bëre foto në shtrat me tjetrën?

Hermes Nikaj: U mërzite ti zemër?

Anxhelina Lalaj: Pse thua që nuk ka? Që nuk është dikush tjetër me ty? Tregohu pak më i sinqertë

Hermes Nikaj: Jo realisht jam vetëm. Sa të kam dashur ty nuk besoj të dua asnjë femër tjetër dhe akoma je pika ime e dobët.

Anxhelina Lalaj: Pse u ndave nga ajo.

Hermes Nikaj: Sepse e kisha akoma mendjen tek ty.

Pavarësisht ndarjes të dy e kujtojnë njëri-tjetrin dhe vazhdojnë që të mbajnë foto e përbashkëta në telefon.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko

   Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra.