Në dasmën e Elitës dhe Gjikos, reperi i njohur zbulon të dashurën e tij (FOTO)

22/09/2018 - 11:28

Dasma e mbrëmshme mes Elita Rudit dhe reperit Gjiko mori gjithë vëmendjen mediatike duke pushtuar portalet dhe revistat rozë që publikuan çdo detaj në lidhje me ceremonisë e martesës së çiftit të njohur.

Me gjithë dëshirën e tyre për ta mbajtur sa më diskrete dhe larg syrit të medias, sërish asgjë nuk i shpëtoi gazetarëve apo të ftuarve VIP që ishin të pranishëm në dasmë.

Ata publikuan moment pas momenti çastet më të bukura nga dasma e Elitës dhe Gjikos. Por, në këtë mbrëmje pati edhe shumë surpriza për të cilat nuk dinim gjë më parë.

Kështu, reperi që u bë edhe më i famshëm pas bashkëpunimit me Gjikon në hitin "Si Bugatti", Skerdi, nuk ishte i vetëm dje në dasmën e mikut të tij. Ai kishte ardhur i shoqëruar nga një vajzë brune shumë simpatike.

Skerdi siç duket na zbuloi vajzën që i ka rrëmbyer zemrën dhe ata duken shumë bukur bashkë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll.

Këngëtarja e njohur, Tanerelle u vu në shënjestër të  kritikave dhe komenteve negative për dekoltenë e saj, pasi parakaloi në tapetin e k

Moderatori i njohur i Top Channel, Alban Dudushi ka përjetuar një nga momentet më të bukura të jetës teksa ka shoqëruar vajzën e tij tash

Propozimi për martesë që futbollisti Taulant Xhaka i bëri të fejuarës së tij Arbenita Nuredini, pushtoi titujt e mediave rozë.

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian shkaktoi bujë të madhe në media.

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhe

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran