Në lidhje me bosin e njohur shqiptar? Reagon modelja (FOTO)

Postuar: 11/12/2017 - 20:57

   Ditët e fundit të gjitha mediat shkruajtën se biznesmeni Fatmir Hysenbelliu ishte në lidhje me modelen Megi Ndokaj. Këto supozime erdhën nga mediat teksa bënin lidhje mes fotove që ata kishin postuar në Instagram.

Mediat raportuan se Hysenbelliu ka pushuar në një hotel në Majami dhe u ngritën supozimet se ishte së bashku me modelen shqiptare Megi Ndokaj, pasi postimet e të dyve në rrjetet sociale korrespondonin se ishin në të njëjtat ambiente.

Së fundmi në një rrëfim eksklusiv për Intv, modelja 21 vjeçare Megi Ndoj ka konfirmuar se ajo ndodhej në një ekspozitë në Majami dhe se nuk kishte kurrfarë lidhje me biznesmenin Hysenbelliu.

Për sa i përket faktit që postimet e të dyve korrespondonin bukuroshja Megi është shprehur se ajo është thjesht një rastësi që mund të jetë komentuar ashtu si u përfol për t’i dhënë një ngjyrim tjetër ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton