Në një lidhje me modelin, por Dua Lipa nuk e harron ish të dashurin (FOTO)

08/07/2019 - 17:02

Pas ndarjes nga Isaac, Dua Lipa nisi një lidhje të re dashurie me vëllain e supermodeleve Gigi dhe Bella Hadid, Anwar.

Ajo u shfaq duke u puthur dhe përqafuar me të dashurin 3 vite më të vogël, Anwar në Festivalin BST, Hyde Park.

Por pavarësisht lidhjes së re, ylli i popit nuk ka fshirë asnjë foto nga rrjeti i saj social që ka postuar me Isaac.

Kujtojmë që Dua u lidh me Isaac në 2013-ën dhe është ndarë edhe një herë tjetër në vitin 2017 nga kuzhinieri por u rikthyen sërish bashkë në janar 2018.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja durrsake e ka pranuar edhe njëherë se është shumë e dashuruar.

Kylie Jenner realizoi një seancë pyetje-përgjigje me fansat e saj në Instagram dhe kryesisht, iu përgjigj pyetjeve në lidhje me Stormi-n,

Pak kohë më parë, disa foto të një vajze, e cila ka një ngjashmëri të “frikshme” me Selena Gomez, u bënë virale në internet.

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke pranuar

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme.

Të gjithë mendonin se ai akoma po vuante pas fundit të martesës së papritur me Miley Cyrus, por Liam Hemsworth e ka harruar ish-en e tij

Dy muaj më parë bëri bujë lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Bella Hadid dhe The Weeknd.