Në pritje të ëmbël, Almeda pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

13/03/2019 - 22:10

Aktorja Almeda Abazi shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, i cili do të jetë një djalë. Teksa i kanë mbetur edhe shumë pak ditë nga pritja e ëmbël, Almeda ka publikuar për ndjekësit në “Insta Story” një video ku tregon barkun e rrumbullakosur. Sikurse mund ta shihni në fotografinë e shkëputur, ajo është kthyer në profil teksa e përkedhel me dorë barkun e saj para kamerës.

Por kjo nuk është hera e parë që aktorja ndan me ndjekësit në “Instagram” moment nga shtatzënia e saj. Almeda sëbashku me bashkëshortin turk, Tolgahan Sayisman, kanë treguar se po e presin me padurim ardhjen në jetë të të voglit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe më të dashura për publikun.Ajo poston shpesh foto në rrjetet soc

Rudina Dembacaj ishte këtë herë si e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, në Tv Klan ndryshe nga një vit më parë ku ka qenë pjesë e emisionit.

Kushërira e ylli të Hollywood, Sylvester Stallone ka mbetur e vdekur në një aksident tragjik në Ukrainë.

Lady Gaga është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë.

Rozana ka treguar historinë interesante si ka vendosur të zmadhojë gjoksin e saj.

Nëse jeni grua dhe keni menduar ndonjëherë se përse marrëdhënia juaj nuk funksionon, atëherë Jennifer Lopez ka përgjigjjen.

Pas një bjondes Kejvina Kthella, Ermal Mamaqi ka zgjedhur tashmë një brune si velinën e emisionit të tij.

Hailey Baldwin ka pranuar se fansat e fiksuar pas bashkëshortit të saj Justin Bieber e irritojnë.

Këngëtari dhe kompozitori i famshëm Scott Walker ka vdekur në moshën 76-vjeçare.