Nënë për herë të dytë, ish-zëdhënësja e PD-së shfaqet në super formë (FOTO)

18/10/2019 - 15:01

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë. Ajo dhe bashkëshorti, Theodhori Cami u bënë prindër të një djali.

Laura është treguar e rezervuar me daljet e saj në publik, por së fundmi është fotografuar nga “Bordo.al”, në promovimin e librit të ish-deputetes Grida Duma.

Vorpsi u shfaq e veshur me një kostum bezhë dhe flokët e lëshuar. Edhe pse ka pak kohë që është bërë nënë, Laura është shfaqur në formë fizike të shkëlqyer. Kujtojmë se ajo dhe bashkëshorti i saj janë prindër edhe të një vajze 3-vjeçare.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Roza Lati foli hapur edhe për ish-të dashurin e saj, për të cilin është komentuar së

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Wake Up", në Top Channel.

Pas shumë vitesh të mërzitur me njëri-tjetrin, Gentian Zenelaj dhe Julian Deda i dhanë fund debatit të tyre pak kohë më parë.

Në emisionin e natës së kaluar, moderatorja Roza Lati ishte ulur në kolltukun e të ftuarit në “Why Not” në TV Ora.

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja