Nënë për herë të parë, këngëtarja shqiptare tregon pse mbajti të fshehtë shtatzëninë

13/03/2019 - 17:01

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi i ka habitur jo pak ndjekësit në rrjetet sociale kur dy ditë më parë dha lajmin se ishte bërë nënë për herë të parë.

Ajo ia doli ta mbaje sekrete shtatzëninë deri në momentin e lindjes pasi donte që ta mbronte vogëlushen e saj nga bota dhe ta shijonte këtë fazë vetëm me njerëzit më të afërt.

"Unë nuk e fsheha atë nga bota, largova botën nga ajo. Të gjithë kanë opinionet e tyre, por kur vjen puna tek bekimet e Zotit, nuk ka rëndësi opinioni i askujt. E gjithë familja dhe rrethi im miqësor e dinin dhe u jam mirënjohëse që respektuan privatësinë time dhe nuk thanë asnjë fjalë. Kështu që e ndjeva në zemër ta mbaja të gjithën përbrenda dhe thjesht të numëroja bekimet e mia. Jo të gjithë do të festojnë për ty, pa pasur rëndësi sesa shumë luftojnë për t’ju bërë përshtypje! Dhe po, jam duke jetuar kohën më të bukur të jetës sime me të në krahët e mi.", shkruan këngëtarja në Facebook.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe më të dashura për publikun.Ajo poston shpesh foto në rrjetet soc

Rudina Dembacaj ishte këtë herë si e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, në Tv Klan ndryshe nga një vit më parë ku ka qenë pjesë e emisionit.

Kushërira e ylli të Hollywood, Sylvester Stallone ka mbetur e vdekur në një aksident tragjik në Ukrainë.

Lady Gaga është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë.

Rozana ka treguar historinë interesante si ka vendosur të zmadhojë gjoksin e saj.

Nëse jeni grua dhe keni menduar ndonjëherë se përse marrëdhënia juaj nuk funksionon, atëherë Jennifer Lopez ka përgjigjjen.

Pas një bjondes Kejvina Kthella, Ermal Mamaqi ka zgjedhur tashmë një brune si velinën e emisionit të tij.

Hailey Baldwin ka pranuar se fansat e fiksuar pas bashkëshortit të saj Justin Bieber e irritojnë.

Këngëtari dhe kompozitori i famshëm Scott Walker ka vdekur në moshën 76-vjeçare.