Neymar ndahet përfundimisht nga aktorja braziliane

20/10/2018 - 18:36

Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar! Sulmuesi i PSG-së dhe aktorja Bruna Marquezine janë ndarë dhe këtë e konfirmon kjo e fundit. Aktorja bukuroshe braziliane ishte e qartë në deklaratën e saj, në lidhje me përfundimin e historisë së dashurisë me futbollistin.

“Me Neymarin u ndamë dhe ishte vendimi i tij. Nuk ishte një traumë. Mes meje dhe Neymarit ka ende shumë respekt dhe afeksioni kundrejt njëri-tjetrit do të mbetet, ashtu sikurse edhe momentet e bukura që kemi përjetuar së bashku”, tha Bruna Marquezine.

Marquezine dhe Neymar e nisën historinë e tyre të dashurisë në vitin 2013, por pas kësaj ka pasur disa ndarje e bashkime mes tyre, e në vitin 2017 formuan një çift të qëndrueshëm.

Në javët e fundit po flitej për një krizë në marrëdhëniet e tyre për shumë motive. U arrit deri aty sa të thuhej se, mes tyre hyri dhe politika me rastin Bolsonaro. Kjo, sepse Neymar dhe familja e tij kanë shprehur gjithnjë simpatinë për të, ndërsa Bruna Marquezine ishte kundër.

Por, aktorja i hodhi poshtë zërat që flasin për një problem politik në raportet me futbollistin. Në fakt, duket se gjërat në jetën e Bruna Marquezine nuk po shkojnë siç duhet. Pas përfundimit të telenovelës “Zoti shpëtoftë Mbretin”, shfaqjet e saj në ekrane janë zvogëluar ndjeshëm. 
 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Duke diskutuar për rrjetet sociale dhe imponimin që ato u japin adoleshentëve për të kopjuar modelet e gabuara, i ftuar në emisionin "Opi

Robert De Niro është ndarë nga bashkëshortja e tij, Grace Hightowe, duke i dhënë fund martesës mbi 20-vjeçare.

Katy Perry renditet e para në listën e femrave më të paguara në industrinë e muzikës për vitin 2018.

Pas më shumë se 1 muaji këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ndodhet në burg, pasi u arrestua në Tiranë me akuzën e pjesëmarrjes n

Aktori i njohur Bes Kallaku feston gjatë ditës së sotme 33-vjetorin e lindjes.

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka qenë i ftuar në emisionin “360 gradë”.

Me sa duket, lajmet për një zënkë mes Agon Amigës dhe Getoar Selimit, nuk qenkan fare të vërteta.

Të hënën u zhvillua në Vatikan një koncert në nder të heroit tonë kombëtar Gjergj Kastriot Skëndërbeu ku morën pjesë shumë emra të njohur

Ylli televiziv, Kylie Jenner u bë nënë para disa muajsh. Vajza e saj, Stormi, ende pa mbushur 1 vjeç, duket se ka nisur të flasë.

U deshën 4 vite që Mariah Carey të vendoste të rikthehej me albumin e saj të ri.