"Nga buzët deri tek të pasmet", sa ka shpenzuar Kylie Jenner për të transformuar pamjen

29/09/2019 - 11:38

Kylie Jenner është miliarderja më e re dhe një prej influencueseve më të njohura në botë. Ajo mori vëmendje të madhe pas ndërhyrjes në buzë, për të cilat fillimisht thoshte se i frynte me ndihmën e produkteve kozmetike.

Kështu solli trendin e "overline" të buzëve, gjë që ndikoi në karrierën e saj si sipërmarrëse. Por një kirurg ka zbuluar se kjo nuk është ndërhyrja e vetme e 22-vjeçares.

Kirurgu i famshëm estetik nga Glow dha vlerësimin e tij për "Mirror", ku zbuloi vlerën e operacioneve plastike që mund të ketë bërë Kylie ndër vite.

Buzët - 8 mijë paund

Hunda - 10 mijë paund

Fytyra - 4 mijë paund

Gjoksi - 6 mijë paund

Të pasmet - 6500 paund

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme, aktorja dhe modelja Pamela Anderson përmes një ceremonie të fshehtë u martua në Malibu me 74-vjeçarin Jon Peter.

Pas shkëlqimit të saj absolut në edicionin e 26-të të Screen Actors Guild Awards dhe shpresës që “u injektoi” fansave të saj për një rikt

Debati në rrjetet sociale i dy miqve Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, duket se u shua, por tani që po afrohet premiera e filmit ‘I Love Trop

Aktorja turke Hazal Kaya, e njohur në Shqipëri me rolin e Nihalit në serialin "Dashuri e ndaluar", në muajin nëntor të vitit të kaluar so

I ftuar sot në emisionin “Wake Up” në Top Channel, moderatori dhe producenti Ermal Mamaqi ka zbuluar shifrën e kostos së filmit të tij "I

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet rozë që bëri xhiron e mediave, ashtu s

Juristja e njohur, Eni Çobani ka zgjedhur një mënyrë shumë romantike për t'i uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

Largimi i Meghan Markle nga Pallati Mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore gjatë ditëve t

Luana Vjollca ka vendosur të heqë dorë nga VIP-at dhe po përgatitet për një projekt të ri televiziv me çifte të panjohura, që e ka realiz