Nga Kendall te Nora Istrefi! Fustanin e ditëlindjes së Lorit, kush s’e ka veshur (FOTO)

19/10/2017 - 11:27

Ditëlindja e modeles Kyle Jenner u përfol shumë për faktin se ajo ishte frymëzuar nga Paris Hilton për të veshur një nga fustanet më në modë.

Pas asaj dite, ky fustan është një ndër më të preferuarit edhe për vajzat e njohura të ekranit shqiptar.

Këngëtarja Nora Istrefi e solli si trend për herë të parë në klipin e ri për të treguar se nëse ke një trup modeleje, mund të dukesh superyll si ajo.

Më pas showgirl-i Morena Taraku dhe së fundmi edhe Aurela Hoxha, nuk kanë mundur t’i rezistojnë këtij fustani kaq seksi.

Të njëjtin fustan i pamë edhe Lori Hoxhës në ditëlindjen e saj. E veshur e gjitha me shkëlqim, fustani në versionin Gold (ngjyrë ari) ndriçonte blogeren shqiptare, e cila ishte bërë mjaft seksi. Ajo e kishte kombinuar fustanin me një palë sandale po Gold, ndërsa flokët i kish bërë me onde të lehta.

Lori Hoxha mbushi 24 vjeç dhe organizoi një festë të madhe me miq e familjarë, fotot e të cilëve janë shpërndarë në rrjetet sociale prej orës 00:00.

/ICON STYLE/

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Edhe pse nuk një gjë e tillë nuk këshillohet, Kim Kardashian West ka pranuar se ajo e thyen shpesh herë rregullin e kujdesit të lëkurës.

Teksa Arditi ishte ai që bëri bashkë Fifin dhe Mc Kreshën, të cilët sollën prej këngëve më të bukura të festivalit "Kënga Magjike", këngë

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate