Një kamariere si Rita Ora: Mos harroni të më lini bakshish

14/03/2019 - 15:22

Këngëtarja Rita Ora publikoi disa ditë më parë hitin "Only want you", në klipin e të cilit shfaqet e veshur si kameriere.

Rita vendoi të ndajë me fansat disa imazhe nga kënga për ta promovuar atë, ndërsa shkruan: "Porosini! Video 'Only want you' është gati. Mos harroni ti lini bakshish kamarieres suaj".

Kënga u publikua më 6 mars dhe ka siguruar 3 milionë klikime në YouTube.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja e njohur Arbana Osmani duket se do të largohet nga televizioni Top Channel.

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura.

Futbollisti shqiptar Granit Xhaka, i cili luan për kombëtaren zviceriane, do të bëhet baba për herë të parë. 

E njohur për karizmën, origjinalitetin dhe spontanitetin e saj, atletja e njohur Klodiana Shala teksa ishte e ftuar në “E Diell” tregoi s

Irma Libohova ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Thumb’, të dy moderatoreve Fatma dhe Aulona.

Aktorja e famshme turke, Merve Bolugur, raportohet se është kërcënuar me publikimin e fotove dhe videove të saj private.

Monika Belluci është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të kinemasë.

Edhe pse është moderatore dhe aktore e suksesshme, Jonida Vokshi është treguar gjithnjë e rezervuar dhe hermetike për jetën e saj private

Kryetarja e grupit parlamentar demokrat, është njohur me partnerin e saj kur ka qenë vetëm 16 vjeçe.

Capital T njihet si ndër reperët më të suksesshëm në industrinë muzikore shqiptare, por prej 4 vitesh ai nuk ka dhënë asnjë intervistë e