"Një tjetër dhuratë nga Zoti!", Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë

23/10/2018 - 07:38

Familja e këngëtarit të njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili është shtuar me një pjesëtar të ri.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, këngëtari ka njoftuar ndjekësit se është bërë baba për herë të dytë.

"Një tjetër dhuratë nga Zoti! Mirë se erdhe Brend!", shkruan Ismaili.

Ai dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër për herë të parë para 3 vitesh me një djalë.

 
 
 
 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Katy Perry renditet e para në listën e femrave më të paguara në industrinë e muzikës për vitin 2018.

Pas më shumë se 1 muaji këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ndodhet në burg, pasi u arrestua në Tiranë me akuzën e pjesëmarrjes n

Aktori i njohur Bes Kallaku feston gjatë ditës së sotme 33-vjetorin e lindjes.

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka qenë i ftuar në emisionin “360 gradë”.

Me sa duket, lajmet për një zënkë mes Agon Amigës dhe Getoar Selimit, nuk qenkan fare të vërteta.

Të hënën u zhvillua në Vatikan një koncert në nder të heroit tonë kombëtar Gjergj Kastriot Skëndërbeu ku morën pjesë shumë emra të njohur

Ylli televiziv, Kylie Jenner u bë nënë para disa muajsh. Vajza e saj, Stormi, ende pa mbushur 1 vjeç, duket se ka nisur të flasë.

U deshën 4 vite që Mariah Carey të vendoste të rikthehej me albumin e saj të ri.

Modelet e Victoria’s Secret janë akuzuar disa herë për editimin e fotografive që të duken sa më të përsosura.  Një llogari në Instagram k

Aktorja Ana Lika është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente të përditshmërisë së saj.