Një tjetër vajzë ia ka marrë zemrën Pirro Çakos

09/06/2019 - 17:15

Sot në rubrikën “Për drekë me mua”, në “E diela shqiptare” kanë qenë të ftuar këngëtarja Artiola Toska, Pirro Çako dhe Mirela Milori.

Dhe drekën ua kishte shtruar këngëtarja, Artiola Toska në shtëpinë e saj. Sakaq Blerina Bombajt nuk ju durua dhe e ka ngacmuar Pirron dhe e ka pyetur nëse është apo jo në një lidhje.

Pirro ka thënë se në këtë jetë askush nuk ka lindur për të qenë vetëm, ndërsa pranoi se aktualisht është në një shoqëri shumë të mirë.

Ai tha se shpreson që kjo të vazhdojë për shumë gjatë, ndërsa Blerina i tha duke qeshur: “Nuk po të pyes për emrin”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocio

Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së parë

Sot me mijëra fëmijë në gjithë Shqipërinë u ulën për herë të parë në bankat e shkollës e të tjerë u rikthyen pas disa muajsh pushime.

Ditën e sotme ka nisur sezoni i ri mësimor dhe të shumtë janë vogëlushët që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Në shtator jo vetëm nxënësit përgatiten për fillimin e shkollës por edhe njerëzit e ekrtanit për startimin e sezonit të ri televiziv.

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm p

Princi Harry feston sot më 15 shtator 35-vjetorin e lindjes.

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku.

Ish-deputetja Grida Duma së fundmi ka qenë e ftuar në "Pop Culture", ku rrëfeu disa detaje për veten që më herët nuk i kishte thënë në pu