“Nora, të kam borxh jetën”, Robert Berisha zyrtarizon ndarjen pas 13 vitesh

25/08/2019 - 21:44

Këngëtari Robert Berisha dhe partnerja e tij Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes bashkëshortore në mënyrë zyrtare. Teksa prej kohësh përfliteshin në portale se dyshja kishin konlikte në çift, ka qenë Roberti ai që ka marrë iniciativën të bëjë gjithçka publike. 

Në një status në rrjetet sociale, Roberti shkruan se martesa e tij me Norën ka marrë fund dhe se i uron asaj gjithë të mirat. Këngëtari shkruan më tej se bashkë kanë shumë kujtime të bukura për 13 vite, dhe se asaj i ka borxh jetën, por tashmë nuk janë më partnerë.

Në fund, Berisha shkruan se ata do të jenë gjthmonë shokë të mirë dhe prindërit e Renesë.

“Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet..
Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë.. dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet  permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën. I wish you all the best”, shkruan Robert Berisha krahas fotos ku dyshja shihen me të bijën në karrocë. 

Një lajm tronditës kanë mësuar tashmë të gjithë fansat e çiftit, të cilët do mësohemi të mos i shohim më bashkë...

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Duffy, ka treguar se është droguar dhe dhunuar pasi është mbajtur peng për ditë me radhë.

Vitin e kaluar, pasi Roberti u nda nga Nora, u përfol se ai kishte nisur një lidhje të re me një modelen Xhesika Kadiu.

Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mba

Ka eksperimentuar shumë dhe ekrani duket se është një pjesë e pandarë e Eva Muratit, pasi ka nisur fillimisht me spotet publicitare të nd

Ish-regjisori i filmave, Harvey Weinstein është shtruar në spital pasi raportohet se ka ndjerë dhimbje në gjoks pak pasi u dënua me burg